Kreska permanentna

Malowanie kresek nad okiem nie należy do najprostszych zadań, zwłaszcza jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na to, by ją dopracować. Dlatego wiele z nas rezygnuje z ich malowania, a szkoda, bo są w stanie podkreślić oczy. Czy tak faktycznie musi być? Okazuje się, że nie! Warto pamiętać, że można zdecydować się na permanentną kreskę nad okiem!

Permanentna kreska nad okiem nie tylko sprawi, że skończą się nasze poranne problemy z malowaniem, ale również zapewni nam trwałe podkreślenie oczu. Wszystko dlatego, że w czasie zabiegu wprowadzany jest przy pomocy specjalnej igły pigment w głąb skóry. Efektem tego jest idealnej grubości kreska, która nie tylko jest zgodna z naszymi oczekiwaniami, ale również odpowiednio dobrana do naszych oczu, czy całego kształtu twarzy.

Oczywiście wszystko odbywa się w sterylnych warunkach, a nad zabiegiem czuwa zawsze wykwalifikowana linergistka. Warto również wspomnieć o samym sprzęcie, ponieważ w czasie zabiegu, to z czego się korzysta, jest bardzo ważne. W profesjonalny salonie kosmetycznym w Niemodlinie wykorzystuje się tylko nowoczesny sprzęt, co przekłada się również na najwyższą jakość usług.