O nas

Wykfalifikowana kadra zapewni profesjonalną obsługę tak by każda z Was mogła poczuć się wyjątkowo i komfortowo.

Gabinet kosmetologii został stworzony z myślą o kobietach.

Nieustannie poszerzamy swoje kwalifikacje, zapewniając najwyższą jakość usług, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Zabiegi, które oferujemy wykonywane są przy użyciu profesjonalnych, certyfikowanych sprzętów. Szczególny nacisk w gabinecie kładziemy na Wasze bezpieczeństwo oraz higienę. Gabinet zaopatrzony jest w autoklaw do sterylizacji narzędzi, a wszystkie materiały do pracy przy zabiegach z przerwaniem ciągłości naskórka są jednorazowego użytku.

Nasz zespół

Barbara Bartecka Barbara Bartecka mgr kosmetologii, szkoleniowiec
Barbara Bartecka
Barbara Bartecka
mgr kosmetologii, szkoleniowiec

Magister kosmetologii, linergistka, absolwentka szkoły trenerskiej u Agnieszki Zapały w Warszawie. Odznaczona tytułem PRO ARTIST jako 164 linergistka na świecie. Właścicielka gabinetu kosmetologii. Makijażem permanentnym zajmuje się 7 lat. Jest to nie tylko jej praca a największe hobby. Systematycznie uczęszcza na szkolenia, warsztaty, kongresy PMU prowadzone przez najlepszych polskich oraz zagranicznych szkoleniowców by na bieżąco szlifować swój warsztat. Specjalizuje się także w zabiegach medycyny estetycznej.

Katarzyna Gertz Katarzyna Gertz stylistka paznokci, zabiegowiec
Katarzyna Gertz
Katarzyna Gertz
stylistka paznokci, zabiegowiec

Dyplomowana stylistka paznokci. Specjalizuje się w paznokciach żelowych oraz hybrydowych. Jej umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Pomimo doświadczenia ciągle rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach u najlepszych osób z branży. Stylizacja paznokci to jej największa pasja, która dzieli się na codzień z zadowolonymi Klientkami serwując im najwyższa jakość usług. Katarzyna, dodatkowo w gabinecie zajmuje się obsługą lasera q-switch oraz opalaniem natryskowym Fake Bake.

Jagoda Glowacka Jagoda Głowacka recepcjonistka

Barbara Bartecka
Instruktor K-esthetic Opole

Barbara Bartecka - Instruktor K-esthetic Opole
Barbara Bartecka - Instruktor K-esthetic Opole

Nasz salon